середа, 10 травня 2017 р.

Чому влада боїться перепису населення? Бо нас далеко не 48, не 40 і навіть не 38 мільйонів. Нас ще менше. І це ШОКУЄ усіх, – Кармазін


За 25 років Незалежності загальноукраїнський перепис населення відбувся лише один раз – у 2001 році. Облік 16 — річної давнини зафіксував, що в Україні мешкало 48,5 млн населення.Наступний перепис населення, згідно із міжнародними рекомендаціями, мав відбутися через десять років. Сообщает http://ukr-biz.com.ua/
Загрузка...


Проте цієї процедури не було ні у 2011-му році, ні 2012-му, 2013-му, 2016-му. Згодом облікування українців перенесли на 2020 рік.
І ось нещодавно віце-прем’єр-міністр України Розенко повідомив, що перепис відбудеться у 2018 році. Проте сказав він це якось невпевнено, якось між іншим, та ще й додав, що на це потрібно величезну суму — мільярд гривень.

То чи відбудеться перепис наступного року? Чому так вперто в Україні переносили цю дату? Чому ніяк нинішня влада не може визначити її? А може, влада просто боїться результатів всеукраїнського облікування? Чи, справді, проблема у грошах?

Про це та інше «Вголосу» розповів президент Інституту права й суспільства, Голова Партії захисників Вітчизни Юрій Кармазін.

Дату перепису населення переносили неодноразово. Який висновок можна зробити: українська влада боїться обліку населення чи справа у відсутності коштів?

Порошенко зі своїм оточенням дико бояться обліку населення. Чому? Та усе просто: якщо зараз його провести, то треба буде суспільству чесно й відверто сказати: нас далеко не 48, не 40 і навіть не 38 мільйонів. Нас ще менше. І це шокує усіх.

Також перепис, попри зменшення кількості населення, продемонструє ще й інші показники: зниження тривалості життя і народжуваності, а ще — від’ємне сальдо міграції. Ні для кого не є таємницею, що раніше здебільшого мешканці західних регіонів країни виїздили на роботу за кордон. За два-три останні роки ситуація змінилася: центральні і південні регіони України через міграцію спорожніли на 20, а подекуди й на 30%. Пересуваючись країною, я бачу спустошені районні центри, містечка, села. І, звісно, це після облікування треба показати. А кому це потрібно? Це ж черговий прямий удар по іміджу влади. Бо факт такого різкого зменшення кількості населення і відповідно збільшення числа людей, які покинули Україну, свідчить про неефективність її діяльності. А ще ми побачимо величезний обсяг зловживань і високий рівень різного роду маніпуляцій.

Мені особисто відомі маніпуляції з призначеннями пенсій. У мене є попередні дані, що пенсії призначаються «мертвим душам». Зокрема, серйозні маніпуляції з пенсійними виплатами відбуваються у Донецькій області. Точно не скажу, бо розслідування ще триває. Ми з колегами на разі приблизно прикинули й виходимо на цифру 5%. Тобто близько 5% від кількості пенсіонерів у Донецькій області є «мертвими душами».
Така проблема є не у всіх регіонах. Але вона є. Мені телефонували із Запорізької та Херсонської областей і повідомляли схожі факти. І це робиться для розкрадання коштів.

Чи не можуть цими «мертвими душами» маніпулювати під час виборів і відповідно перепис населення не проводити ще й з цієї причини?
Загрузка...

Юрій Кармазін:
Ясна річ, що так: після перепису стане точно відомо, в якому місці і скільки мешкає людей. Тоді чітко можна буде вирахувати, скільки і де є виборців. Якщо буде відомо, скільки є виборців, то влада автоматично втрачає близько 10% голосів, якими вона вільно може маніпулювати. Самі ж розумієте, що дуже часто на виборах навіть один відсоток голосів може зіграти ключову роль. Так що влада, принаймні до виборів, намагатиметься у будь-який спосіб приховати від людей реальні показники, а саме — скільки й де мешкає виборців.

Більше того, «мертві душі» не тільки продовжують голосувати. Вони також і значаться серед власників земельних паїв й на них досі продовжують виділяти наділи. Ці землі після деяких нотаріальних маніпуляцій ми втрачаємо, бо вони переходять у розпорядження великих холдингів.
Previous Post
Next Post
Related Posts